- 20%

Lierac – Sunissime fluid energjizues dhe mbrojtës (SPF 30)

3,600 Lekë 4,500 Lekë

(Sunissime Energizing Protective Fluid Global Anti-Aging SPF 30)

In stock

Përshkrimi i Produktit

Lierac Sunissime Energizing Protective Fluid Global Anti-Aging është një fluid mbrojtës (SPF 30) me veprim anti rrudhë, hidratues dhe kundër njollave.

Fluidi përmban një sistem global mbrojtës dhe energjizues:

 • Ka një sistem mbrojtjeje të patentuar kundër rrezeve UVA, UVB dhe rrezeve infra të kuqe.
 • Ka një sistem pro-taurine që kap radikalet e lira të prodhuara nën veprimin e rrezeve UV për ti transformuar në taurinë, një aminoacid natyror i cili mbron mitokondrinë, burimin e energjisë qelizore.
 • Përmban acid hialuronik i cili krijon një shtresë mbrojtëse në lëkurë dhe një efekt të thellë hidratimi; lëkura është e qetë dhe e shëndetshme.
  Peptidet aktivizojnë prodhimin e melanines duke ofruar nxirje intensive.
Firma

Lierac

Linja

Sunissime

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

40ml

SPF

30

Aqua/Water/Eau, Glycerin, Alcohol, Dicaprylyl Carbonate, Ethylhexyl Salicylate, C12-15 Alkyl Benzoate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Triazone, Cetyl Alcohol, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Phenylbenzimidazole Sulfonic Acid, Caprylic/Capric Triglyceride, Triethanolamine, C20-22 Alkyl Phosphate, C20-22 Alcohols, Stearyl Heptanoate, Stearyl Caprylate, Caprylyl Glycol, Ethylhexylglycerin, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/VP Copolymer, Potassium Cetyl Phosphate, Laminaria Ochroleuca Extract, Sodium Hyaluronate, Tocopheryl Acetate, Melanin, Sodium Gluconate, Xanthan Gum, Butylene Glycol, Polygonum Aviculare Extract, Oxothiazolidine, Pentylene Glycol, Potassium Sorbate, Tocopherol, Biosaccharide Gum-4 Acetyl Hexapeptide-1, Dextran, Sodium Benzoate, Phenoxyethanol, Parfum/Fragrance

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Lierac – Sunissime fluid energjizues dhe mbrojtës (SPF 30)”

LART

×