- 10%

Lierac – Sunissime fluid energjizues dhe mbrojtës me ngjyrë SPF 50

4,050 Lekë 4,500 Lekë

(Sunissime Energizing Protective Fluid Global Anti-Aging SPF 50)

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Lierac Sunissime Energizing Protective Fluid Global Anti-Aging SPF 50 është një fluid mbrojtës (SPF 50) me veprim anti rrudhë, hidratues dhe kundër njollave.

Fluidi përmban një sistem global mbrojtës dhe energjizues:

 • Ka një sistem mbrojtjeje të patentuar kundër rrezeve UVA, UVB dhe rrezeve infra të kuqe.
 • Ka një sistem pro-taurine që kap radikalet e lira të prodhuara nën veprimin e rrezeve UV për ti transformuar në taurinë, një aminoacid natyror i cili mbron mitokondrinë, burimin e energjisë qelizore.
 • Përmban acid hialuronik i cili krijon një shtresë mbrojtëse në lëkurë dhe një efekt të thellë hidratimi; lëkura është e qetë dhe e shëndetshme.
  Peptidet aktivizojnë prodhimin e melanines duke ofruar nxirje intensive.
Firma

Lierac

Linja

Sunissime

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

40ml

SPF

50+

Aqua/Water/Eau, Dicaprylyl Carbonate, Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, Propanediol, Ethylhexyl Triazone, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, CI77891/Titanium Dioxide, Phenylbenzimidazole Sulfonic Acid, Triethanolamine, Cellulose, Cetyl Alcohol, C20-22 Alkyl Phosphate, C20-22 Alcohols, CI77492/Iron Oxides, Dimethicone, Glycerin, Galactoarabinan, Potassium Cetyl Phosphate, Caprylyl Glycol, CI77491/Iron Oxides, Ethylhexylglycerin, Parfum/Fragrance, Xanthan Gum, Butylene Glycol, Polysilicone-11, Sodium Hyaluronate, CI77499/Iron Oxides, Melanin, Polygonum Aviculare Extract, Oxothiazolidine, Algin, Pentylene Glycol, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Tocopherol, Phenoxyethanol, Decyl Glucoside, Biosaccharide Gum-4, Hexylene Glycol, Acetyl Hexapeptide-1, Dextran.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Lierac – Sunissime fluid energjizues dhe mbrojtës me ngjyrë SPF 50”

LART

×