- 15%

Lierac – Sunissime Body Protective Milk SPF 30 + Body-Hydra Micropeeling scrub

2,975 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Lierac – Sunissime Body Protective Milk SPF 30 + Body-Hydra Micropeeling scrub

1-Lierac Sunissime Energizing Protective Milk Global Anti-Aging është një qumësht mbrojtës (SPF 30) për trupin me veprim anti rrudhë, hidratues dhe kundër njollave.
Ky qumësht përmban një sistem global mbrojtës dhe energjizues:
-Ka një mbrojtje të patentuar kundër rrezeve UVA, UVB dhe rrezeve infra të kuqe.
-Ka një sistem pro-taurinë që kap radikalet e lira të prodhuara nën veprimin e rrezeve UV për ti transformuar në taurinë, një aminoacid natyror i cili mbron mitokondrinë, burimin e energjisë qelizore.
-Përmban acid hialuronik i cili krijon një shtresë mbrojtëse në lëkurë dhe një efekt të thellë hidratimi; lëkura është e qetë dhe e shëndetshme.

Peptidet aktivizojnë prodhimin e melaninës duke ofruar nxirje intensive.

2-Lierac Body-Hydra Micropeeling Scrub është një scrub inovativ për trupin që ofron një efekt unik “micropeeling” për lëkurën. I mbushur me dy forma të acidit hialuronik, si dhe me silic riparues, ky produkt riforcon dhe rimbush lëkurën, duke e lënë atë rrezatuese dhe të rigjeneruar. Mikrokokrrat me origjinë bimore eksfolohen me butësinë më të madhe, në mënyrë që të mos dëmtojnë lëkurën. Përdoreni këtë produkt në kombinim me produkte të tjera Lierac Body për rezultate mahnitëse!

Firma

Lierac

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe me pompë, Tubet

Sasia

150ml, 200ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Lierac – Sunissime Body Protective Milk SPF 30 + Body-Hydra Micropeeling scrub”

LART