- 15%

Lierac – Sunissime Body Protective Milk SPF 30 + Aftersun Milk

2,975 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Lierac – Sunissime Body Protective Milk SPF 30 + Aftersun Milk

1-Lierac Sunissime Energizing Protective Milk Global Anti-Aging është një qumësht mbrojtës (SPF 30) për trupin me veprim anti rrudhë, hidratues dhe kundër njollave.
Ky qumësht përmban një sistem global mbrojtës dhe energjizues:
-Ka një mbrojtje të patentuar kundër rrezeve UVA, UVB dhe rrezeve infra të kuqe.
-Ka një sistem pro-taurinë që kap radikalet e lira të prodhuara nën veprimin e rrezeve UV për ti transformuar në taurinë, një aminoacid natyror i cili mbron mitokondrinë, burimin e energjisë qelizore.
-Përmban acid hialuronik i cili krijon një shtresë mbrojtëse në lëkurë dhe një efekt të thellë hidratimi; lëkura është e qetë dhe e shëndetshme.

2-Lierac Sunissime Rehydrating Repair Milk Global Anti-Aging është një qumësht për trupin me veprim anti rrudhë, hidratues dhe kundër njollave.

Ky qumësht përmban ekstrakt lajthie të egër, bimë e njohur për përmbajtje të lartë të taninave, me veprim riparues dhe kundër moshës. Ky ekstrakt është i kombinuar me një kompleks zbutës dhe hidratues i përbërë nga Omega 3 & 9, Acid hialuronik dhe pepetide aktivizuese të melaninës që do të zbusin, rigjenerojnë dhe zgjasin mbajtjen e ngjyrës së tonit.

Formula e Sunissime pas plazhit ul temperaturën e lëkurës në sajë të efektit CRYO-TECHNOLOGY e cila ju jep një ndjesi të menjëhershme freskie.
I lehtë dhe i freskët ky krem ka një aromë të lehtë të luleve të bardha.

Firma

Lierac

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe me pompë, Tubet

Sasia

150ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Lierac – Sunissime Body Protective Milk SPF 30 + Aftersun Milk”

LART