- 20%

Lierac – Sunissime Balsam pas dielli hidratues dhe rigjenerues për fytyrën

2,800 Lekë 3,500 Lekë

(Lierac Sunissime Rehydrating Repair Balm Global Anti-Aging)

In stock

Përshkrimi i Produktit

Lierac Sunissime Rehydrating Repair Balm Global Anti-Aging është një balsam me veprim anti rrudhë, hidratues dhe kundër njollave.

Ky balsam përmban ekstrakt lajthie të egër, bimë e njohur për përmbajtje të lartë të taninave, me veprim riparues dhe kundër moshës. Ky ekstrakt është i kombinuar me një kompleks zbutës dhe hidratues i përbërë nga Omega 3 & 9, Acid hialuronik dhe pepetide aktivizuese të melaninës që do të zbusin, rigjenerojnë dhe zgjasin mbajtjen e ngjyrës së tonit.

Formula e Sunissime pas plazhit ul temperaturën e lëkurës në sajë të efektit CRYO-TECHNOLOGY e cila ju jep një ndjesi të menjëhershme freskie.
I lehtë dhe i fresket ky krem ka një aromë të lehtë të luleve të bardha.

Firma

Lierac

Linja

Sunissime

Mosha

Të gjithë

Forma

Vazo

Sasia

40ml

Aqua/Water/Eau, Cyclopentasiloxane, Cyclohexasilocane, Glycerin, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/VP Copolymer, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Tromethamine, Citric Acid, Sodium Hyaluronate, Tetrasodium Edta, Gardenia Taitensis Flower, Tocopherol, Biosacchairide Gum-1, Pentylene Glycol, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Leaf Extract, Caprylyl Glycol, Xanthan Gum, Acetyl Hexapeptide-1, Dextran, Phenoxyethanol, Chlorphenesin, Parfum/Fragrance.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Lierac – Sunissime Balsam pas dielli hidratues dhe rigjenerues për fytyrën”

LART

×