- 15%

Lierac – Sunissime Anti Age Set (SPF 50+)

(1 përshtypje mbi produktin)

4,207.50 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Lierac Sunnsime  Anti Age Global Fluid SPF 50+ & Anti Age Global Repair 

Kompleti i setit Anti-Age Lierac Sunissime përmban një krem mbrojtës ndaj diellit anti-age SPF 50+ (40 ml) dhe një qumësht riparues pas diellit (75 ml).

Ideale për të gjitha llojet e lëkurës

Seti Lierac Sunissime e lë lëkurën më të lëmuar, më të njëtrajtshme dhe më të rigjallëruar.

Lierac Sunissime Anti-Age Global Fluid SPF 50+ka një veprim global kundër foto-plakjes.

 • Hidraton dhe rigjallëron.
 • Parandalon shenjat e parakohshme të foto-plakjes.
 • Mbrojtje shumë e lartë ndaj diellit kundër rrezeve UV (SPF 50+).
 • Aktivizon prodhimin e melaninës për një nxirje intensive

Lierac Sunissime Anti-Age Global Repair Milk është një locion riparues dhe kundër plakjes pas diellit.

 • Riparon intensivisht.
 • Rikthen hidratimin e lëkurës.
 • Ruan nxirjen e njëtrajtshme dhe sublime.
 • Rifreskon dhe qetëson, duke reduktuar shqetësimin.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikoni Lierac Sunissime Anti-Age Global Fluid SPF 50+ në fytyrën e pastruar dhe të thatë, 30 minuta para ekspozimit në diell. Riaplikoni çdo 2 orë ose pas notit.

Aplikoni Lierac Sunissime Anti-Age Global Repair Milk në fytyrë dhe trup, pas ekspozimit në diell, me një masazh të butë.

Firma

Lierac

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

40ml, 75ml

SPF

50+

Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  100%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
1 përshtypje për Lierac – Sunissime Anti Age Set (SPF 50+)
 • .

  Produkti me i mire i mbrojtjes nga dielli. 3 vjet e ca qe perdor.
  hidraton mbron ushqen.te gjitha ne nji krem.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

Uje, Glicerin, Alkool, Dikaprilil karbonat, Etihelkzil, Akil benzoat C12 – 1, Butil metoksiben zoilmetan, metoksifenil,triazin, acid sulfonik, fenil benzimidazolik, Triglicerid, kaprilik,kaprik, Trietanolamine,Alkil fosfat c20-22. Alkool c20 – 22, Stearil heptonoat, Stearil kaprilat, Parfum, fragrance, Glikol Kaprilik, Etilhekzil glicerin,Akriloildimenti, taurat amoni/ kopolimer VP, Kalim Cetil fosfat, ekstrakt laminaria ochroleuc a,Hialurnoat natriumi, Takoferil, acetat, melanin, glukonat, natriumi, goma xanthan, butilen glikol, extrakt polygonum, aviculare, oxotiazolidin, pentilen glikol, benzoat natriumi, sorbat kaliumi, takoferol, fenoksietanol, goma biosaharide-4, acetil hekzapeptid -1, dekstran.

LART