- 15%

Lierac – Set Lift Integral Lifting Reshaping Cream + Lifting Eye Serum

7,735 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Lierac – Set Lift Integral Lifting Reshaping Cream 50 ml + Lifting Eye Serum 15 ml

 • Krem Lifting Rimodelues(50 ml)

Ideale për lëkurë normale në të thatë.

Një teksturë inovative që përmban dy biopolimere natyrale që formojnë një shtresë në sipërfaqen e lëkurës për një efekt të menjëhershëm lifting.
Ky krem ​​ridinamizon ovalin e fytyrës, rikthen vëllimet dhe redukton rrudhat e varura.
Kremi ​​i ditës kombinon përbërësit aktivë bimorë me një efekt ngritës voluminoz [ekstrakt sofër për një efekt lifting në zonat e relaksuara + ekstrakt i tulipanit vjollcë për një efekt voluminues] me koncentrat Hyalu-3 me veprim kundër plakjes (zbutës – mbushës – hidratues), i pasuruar me vaj lulesh Tiare me veti hidratuese.

 • Serum Lifting për sytë(15 ml)

Serum në teksturë xhel me veprim specifik lifting në qepalla.
Një teksturë aktive serum-xhel që kombinon dy biopolimerë natyralë që formojnë një efekt lifting dinamik në konturin e syve.
Ky serum i konturit të syve kombinon përbërësit aktivë bimorë me një efekt lifting volumizues me koncentrat Hyalu-3 me veprim kundër plakjes. Kundër fryrjes dhe rrathëve të errët dhe  qeseve poshtë syve.

Udhëzime për përdorim

Aplikojeni kremin hidratuesin në mëngjes në fytyrë të thatë dhe të pastruar.

Aplikojeni kremin e syve në mëngjes dhe në mbrëmje në konturin e tyre me ndihmën e aplikuesit në majë.

Firma

Lierac

Mosha

30+

Forma

flakon me aplikator, Vazo

Sasia

50 ml, 15ml

LIFTING REMODELING CREAM Lifting:mahogany, extract, Volumizing purple tulip extract Anti-aging Hyalu-3 concentrate , Moisturizing Tiare, flower oil

LIFTING EYE SERUM Lifting: mahogany, extract, Volumizing purple tulip extract Hyalu-3 anti-aging Anti-aging, and anti- dark circles plant complex SCENT FREE

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Lierac – Set Lift Integral Lifting Reshaping Cream + Lifting Eye Serum”

LART