- 15%

Lierac – Set Lift Integral Krem nate + Serum për sy falas

8,092 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Lierac Lift Integral krem nate është një përkujdesje anti-rrudhë lifting që tonifikon konturet e fytyrës, zbut rrudhat dhe jep një efekt lifting. Ky krem është i formuluar me përbërës aktivë nga më e mira e shkencës dhe e natyrës. Ajo përmban: Ekstrakt Acajou: riaktivizon kolagjenin  XVIII, për një efekt lifting në zonat e lëshuara. Ekstrakt tulipani lejla: mbush zonat e thella duke rritur sintezën e 30 proteinave kryesore të MEC Koncentrati Hyalu-3: me veti anti-rrudhë Xhinxher: me veprim drenues Rezultati Rezultati është i dukshëm pas 14 ditësh, konturet e fytyrës janë më të ngritura në mëngjes.

Lierac Lift Integral Eye serum lifting për sytë është një përkujdesje lifting antirrudhë për konturin e syve. Kjo përkujdesje për sytë është e formuluar me principe aktive nga më e mira e shkencës dhe natyra. Ajo përmban: Ekstrakt Acajou: tërheq lëkurën duke riaktivizuar sintezën e kolagjenit XVIII Ekstrakt tulipani vjollce: mbush zonat e thella në lëkurë Koncentrat Hyalu-3: me veti anti-rrudhë Kompleks kundër qeskave dhe rrathëve të zinj: i përbërë nga një bashkim i acacia me veprim kundër rrathëve të zinj dhe darutoside me veprim kundër qeskave. Pa parfum.

Firma

Lierac

Linja

Lift Integral

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Lierac – Set Lift Integral Krem nate + Serum për sy falas”

LART