- 15%

Lierac – Set Lift Integral Cream + Lift Integral serum për sy falas

7,735 Lekë

Set Lift Integral përfshin 2 produkte:

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Lierac Set Lift Integral ideal për një trajtim lifting për lëkurat e thata dhe shumë të thata

Lierac Lift  Integral Cream 50ml: Lëkurë normale në të thatë E frymezuar nga teknikat estetike lifting + injeksion, ky krem dite kombinon ekstrakte bimore me efekt lifting voluminizues [ekstrakt mahogany  + ekstrakt tulipani  ] me një koncentrat anti-rrudhë  Hyalu-3 , i pasuruar me vaj të luleve Tiare me veti hidratuese. Një teksturë inovative që përmban 2 biopolimere natyrale që formojnë një film në sipërfaqen e lëkurës për një efekt lifting të menjëhershëm. Në lëkurë rivendoset volumi, rrudhat korrektohen. Pas disa javëve përdorimi, fytyra rimodelohet.

Lierac Lift Integral Eye serum 15ml: përkujdesje lifting antirrudhë për konturin e syve. Kjo përkujdesje për sytë është e formuluar me principe aktive nga më e mira e shkencës dhe natyra.

Ajo përmban:

Ekstrakt Acajou: tërheq lëkurën duke riaktivizuar sintezën e kolagjenit XVIII

Ekstrakt tulipani vjollce: mbush zonat e thella në lëkurë

Koncentrat Hyalu-3: me veti anti-rrudhë

Kompleks kundër qeskave dhe rrathëve të zinj: i përbërë nga një bashkim i acacia me veprim kundër rrathëve të zinj dhe darutoside me veprim kundër qeskave.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Lierac – Set Lift Integral Cream + Lift Integral serum për sy falas”

LART