- 15%

Lierac – Set Hydragenist Xhel-Krem hidratues + Maskë falas

5,355 Lekë

Lierac Set përfshin 2 produkte:

Kombinon 2 përkujdesje hidratuese për fytyrën, për lëkurat normale në mikse, me një çantë shumë të bukur bezhë.

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Lierac Set Hydragenist Moisturizing Cream-Gel (50ml) + Maskë Hydragenist (75ml) falas kombinon 2 përkujdesje hidratuese për fytyrën, për lëkurat normale në mikse, me një çantë shumë të bukur bezhë.

Lierac Hydragenist  krem-xhel 50ml: Thesari që shuan etjen e lëkurave normale-mikse. Fragrancë femërore e freskët ,delikate që bashkon ujin e trëndafilit, jasminën dhe gardenian.

Përbërja

• Hydra 02 Complex 7%: (Oksigjen biomimetik, acid hialuronik, gjethe të Vernonia dhe Koncentrat Vitaminash e Mineralesh)

• NMF 5% • Pluhur nga kokrrizat e orizit dhe soft focus me efekt matifikues 6.1%

Lierac Hydragenist Mask 75ml: përkujdesje që hidraton dhe i jep shkëlqim menjëherë lëkurës suaj.

Ajo oksigjenon dhe rifreskon duke zbutur rrudhat dhe vijat e holla. Kjo maskë hidratuese bazohet në tekniken estetike të oksigjenimit të indeve, është e pasur me kompleksin Hydra O2, acid hialuronik, gjethe të Vernonia dhe Koncentrat Vitaminash e Mineralesh, vaj të luleve të Kamelias që redukton dehidratimin me efekt anti-age, ekstrakt trëndafili: përmirëson mikro-qarkullimin dhe metabolizmin qelizor.

Tekstura xhel-balm do formojë një film në lëkurë duke mundësuar një shpërndarje të lëndëve aktive në lëkurë. Lë një aromë të lehtë dhe të freskët në lëkurë pas aplikimit.

Nga aplikimi i saj, lëkura është e hidratuar, pamja është e freskët dhe rrezatuese. Rrudhat dhe vijat e holla zbuten, lëkura është e oksigjenuar dhe e freskët.

Firma

Lierac

Linja

Hydragenist

Mosha

Të gjithë

Hydragenist Xhel-Krem: Aqua/Water/Eau, Glycerin, Dimethicone, Alcohol Denat, Polyamide-5, Squalane, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/VP Copolymer, Rosa Damascena Flower Water, Dimethiconol, Parfum (Fragrance), Urea, Dimethicone Crosspolymer, Glutamic Acid, Chlorphenesin, Hydrolyzed Sweet Almond Protein, Glycine, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Tromethamine, Sodium PCA, CI 77891/Titanium Dioxide, Oryza Sativa (Rice) Starch, Panthenol, Pyridoxine HCL, Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Juice, Xanthan Gum, Sodium Lactate, Sodium Hyaluronate, Magnesium Aspartate, Zinc Gluconate, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Tocopherol, Citric Acid, Pentylene Glycol, Vernonia Appentidulata Leaf Extract, Glycine Soja (Soybean) Oil, Sodium Benzoate, Propylene Glycol, Copper Gluconate, Potassium Sorbate, Sodium Hydroxide, CI 14700/Red 4, CI 17200/Red 33.

Hydragenist Maskë: Aqua/Water/Eau, Glycerin, Dimethicone, Caprylyl Methicone, Betaine, Polyacrylamide, Rosa Damascena Flower Water, Peg-20 Methyl Glucose, Sesquistearate, Urea, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Tromethamine, C13-14 Isoparaffin, Camellia Oleifera Seed Oil, Caprylic/Capric Triglyceride, Dimethicone Crosspolymer, Dimethiconol, Glutamic Acid, Parfum (Fragrance), Ceteareth-30, Hydrolyzed Sweet Almond Protein, Glycine, Sodium Benzoate, Sodium Salicylate, Sodium PCA, Laureth-7, Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Juice, Panthenol, Pyridoxine HCL, Tetrasodium Edta, Sodium Lactate, Citric Acid, Sodium Hyaluronate, Magnesium Aspartate, Zinc Gluconate, Phenoxyethanol, Pentylene Glycol, Tocopherol, Chlorphenesin, Vernonia Appenticulata Leaf Extract, Glycine Soja (Soybean) Oil, Sodium Benzoate, Propylene Glycol, Potassium Sorbate, Jasminum Officinale (Jasmine) Flower Extract, CI 14700/Red4.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Lierac – Set Hydragenist Xhel-Krem hidratues + Maskë falas”

LART