- 15%

Lierac – Set Hydragenist Krem hidratues + maskë falas

5,397.50 Lekë

Lierac Set:

Kombinon 2 përkujdesje hidratuese për lëkurën, për lëkurat e thata dhe shumë të thata.

*sasi e limituar

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Lierac Set Hydragenist Moisturizing Cream 50ml +falas Maske 75ml kombinon 2 përkujdesje hidratuese për lëkurën, për lëkurat e thata dhe shumë të thata.

Lierac Hydragenist Cream 50ml: Përkujdesje për lëkura të thata dhe shumë të thata . Një kombinim unik i principeve aktivë ultra efikasë dhe tejet të fuqishëm , fryt i hibridizimit të dermokozmetikës Lierac i cili kombinon shkencën me natyrën.

Përbërja

• Hydra 02 Complex 7%: (Oksigjen biomimetik, acid hialuronik, gjethe të Vernonia dhe Koncentrat Vitaminash e Mineralesh)

• NMF 5%: hidratues • Gjalpë kajsie 1%: Ushqen në thellësi dhe për një kohë të gjatë lëkurën

• Pigmente Soft Focus 1%

Lierac Hydragenist Mask 75ml: përkujdesje që hidraton dhe i jep shkëlqim menjëherë lëkurës suaj.

Ajo oksigjenon dhe rifreskon duke zbutur rrudhat dhe vijat e holla. Kjo maskë hidratuese bazohet në tekniken estetike të oksigjenimit të indeve, është e pasur me kompleksin Hydra O2, acid hialuronik, gjethe të Vernonia dhe Koncentrat Vitaminash e Mineralesh, vaj të luleve të Kamelias që redukton dehidratimin me efekt anti-age, ekstrakt trëndafili: përmirëson mikro-qarkullimin dhe metabolizmin qelizor.
Tekstura xhel-balm do formojë një film në lëkurë duke mundësuar një shpërndarje të lëndëve aktive në lëkurë. Lë një aromë të lehtë dhe të freskët në lëkurë pas aplikimit.

Nga aplikimi i saj, lëkura është e hidratuar, pamja është e freskët dhe rrezatuese. Rrudhat dhe vijat e holla zbuten, lëkura është e oksigjenuar dhe e freskët.

Kremi: Aqua/Water/Eau, Glycerin, Betaine, Dimethicone, Beheneth-25, Hexyldecanol, Hexyldecyl Laurate, Cetearyl Alcohol, Sodium Polyacrylate, Stearic Acid, Butyrospermum Parkii Shea Butter, Rosa Damascena Flower Water, Palmitic Acid, Hydroxyethyl Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Isohexadecane, Parfum (Fragrance), Urea, Glutamic Acid, Chlorphenesin, Hydrloyzed Sweet Almond Protein, Sodium Benzoate, Glycine, Sodium Salicylate, Xanthan Gum, Sodium PCA, Citric Acid, Polysorbate 60, Panthenol, Pyridoxine HCL, Tetrasodium Edta, Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Juice, Sodium Lactate, Sodium Hyaluronate, Magnesium Aspartate, Zinc Gluconate, Sorbitan Isostearate, Phenoxyethanol, Tocopherol, Pentylene Glycol, Vernonia Appentidulata Leaf Extract, Glycine Soja (Soybean) Oil, Propylene Glycol, Copper Gluconate, Potassium Sorbate, CI 14700/Red 4, CI 17200/Red33.

Maska: Aqua/Water/Eau, Glycerin, Dimethicone, Caprylyl Methicone, Betaine, Polyacrylamide, Rosa Damascena Flower Water, Peg-20 Methyl Glucose, Sesquistearate, Urea, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Tromethamine, C13-14 Isoparaffin, Camellia Oleifera Seed Oil, Caprylic/Capric Triglyceride, Dimethicone Crosspolymer, Dimethiconol, Glutamic Acid, Parfum (Fragrance), Ceteareth-30, Hydrolyzed Sweet Almond Protein, Glycine, Sodium Benzoate, Sodium Salicylate, Sodium PCA, Laureth-7, Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Juice, Panthenol, Pyridoxine HCL, Tetrasodium Edta, Sodium Lactate, Citric Acid, Sodium Hyaluronate, Magnesium Aspartate, Zinc Gluconate, Phenoxyethanol, Pentylene Glycol, Tocopherol, Chlorphenesin, Vernonia Appenticulata Leaf Extract, Glycine Soja (Soybean) Oil, Sodium Benzoate, Propylene Glycol, Potassium Sorbate, Jasminum Officinale (Jasmine) Flower Extract, CI 14700/Red4.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Lierac – Set Hydragenist Krem hidratues + maskë falas”

LART