- 10%

Lierac – Sebologie Solucion Keratolitik

(2 përshtypje mbi produktin)

2,655 Lekë 2,950 Lekë

(Sébologie Blemish Correction Keratolytic Solution)

In stock

Përshkrimi i Produktit

Lierac Sébologie Solucion Keratolitik është një përkujdesje që lufton në 3 tipe imperfeksionesh: lëkurën me shkëlqim, poret e zmadhuara, pikat e zeza dhe puçrrat.

Formula e saj  funksionon falë përbërësve aktivë të inspiruar nga teknika lëmuese:

 • Glukonat Zinku që vepron në shkëlqimin e lëkurës dhe poret e zgjeruara.
 • Acidi Salicilik vepron mbi njolla dhe shenjat.
 • Acid Glikolik dhe Acidi Laktik që kanë veprim pastrues.

Tekstura në formën e locionit të freskët pastron menjëherë lëkurën.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni solucionin me anën e një pambuku në darkë duke evituar zonën rreth syve. Mos e shplani. Mund të ndjeni pak pickime në lëkurë. Këshillohet përdorimi i një kremi mbrojtës gjatë ditës.

Firma

Lierac

Linja

Sebologie

Mosha

Të gjithë

Forma

Flakon

Sasia

100ml

Aqua (Eau Water), Alcohol, Lactic Acid, Propanediol, Sodium Citrate, Glycolic Acid, Zinc Gluconate, Glycerin, Peg-40 Hydrogenated Castor Oil, Salicylic Acid, Parfum (Fragrance), Citral.

Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  67%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
2 përshtypje për Lierac – Sebologie Solucion Keratolitik
 • Avatar

  Leonora B. (blerës i verifikuar)


  ?

 • Avatar

  Marjana X. (blerës i verifikuar)


  pas rreth 1 jave perdorim aknet jane perthare.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

LART

×