- 25%

Lierac – Sebologie Duo, Xhel + Koncentrat

Original price was: 3,690 Lekë.Current price is: 2,767.50 Lekë.

Set promocional! Blini Seboligie Gel dhe përfito Sebologie Koncentrat falas.

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Lierac – Sebologie xhel rregullues i shkëlqimit (40ml)

Lierac Sébologie Blemish Correction Regulating Gel është një xhel që targeton shkëlqimin e tepërt, poret e zmadhuara dhe shenjat ekzistente.

Formula e saj funksionon falë përbërësve aktivë:

 • Glukonat zinku që ofron një veprim në shklqimin e tepërt dhe poret e zmadhuara
 • Acid salicilik që ofron një veprim në njollat dhe shenjat ekzistente
 • Bakuchiol retinol vepron mbi lëkurën me shkelqim
 • Probiotik që vepron në ekoflorën e lëkurës, forcon mbrojtjen natyrale të lëkurës.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni xhelin në të gjithë fytyrën mëngjes dhe/ose darkë duke evituar zonën rreth syve.

 

Lierac – Sébologie koncentrat bifazik (15ml)

Lierac Sébologie Blemish Correction Stop Spots Concentrate është një koncentrat me 2 faza që vepron mbi pikat e zeza, aknet dhe shenjat.

Formula e saj funksionon falë përbërësve aktivë të inspiruar nga teknika lëmuese:

 • Glukonat Zinku që vepron në shkëlqimin e lëkurës dhe poret e zgjeruara.
 • Acidi Salicilik vepron mbi njolla dhe shenjat.
 • Acidi azelaik vepron mbi shenjat

Ky koncentrat përmban 2 faza të veçanta për të maksimizuar efikasitetin sinergjitik të secilit.

Udhëzime mbi përdorimin

Në mbrëmje, përdorni koncentratin duke zhytur një pambuk në shishe deri tek pluhuri dhe pastaj aplikojeni direkt në vendin që doni të korigjoni.

Firma

Lierac

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Lierac – Sebologie Duo, Xhel + Koncentrat”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART