- 15%

Lierac – Rosilogie krem korrektues i skuqjeve

3,145 Lekë

(Lierac Rosilogie Redness Correction Neutralizing Cream)

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Kategoritë: , , Firma:

Përshkrimi i Produktit

Lierac Rosilogie Redness Correction Neutralizing Cream neutralizon dhe korrekton lëkurat me tendencë për skuqje dhe kuperoze.

Formula e këtij kremi përmban përbërës aktivë të shumtë nga më e mira e natyrës dhe shkencës:

 • Neurocalmant peptide: vepron mbi skuqjen e papritur, rregullon përgjigjen e neuroneve duke rritur tolerancën e lëkurës.
 • Dextran: vepron mbi skuqjen e përhapur, redukton inflamacionin.
 • Ruscus: vepron mbi skuqjen me kapilarë të dukshëm, redukton vazodilatacionin (zgjerimin e enëve të gjakut) dhe rrit rezistencën e kapilareve.
 • Prebiotikë: veprojnë mbi ekoflorën e lëkurës, forcojnë mbrojtjen natyrale të lëkurës.

Rezultatet

Direkt pas aplikimit, ndjesia e komfortit është e menjëhershme. Pas 1 muaji të aplikimit, skuqja reduktohet, kapilaret e dukshëm korrektohen.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikohet në mëngjes dhe/ose darkë në të gjithë fytyrën, duke e riaplikuar nëse është e nevojshme në zonat e brishta.

Firma

Lierac

Linja

Rosilogie

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

40ml

Aqua (Water), Glycerin, Propanediol, Butyrospermum Parkii Butter, Cetyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Dimethiconne, Isostearyl Alcohol, Butylene Glycol Cocoate, Caprylic/Capric Triglyceride, Butylene Glycol, CI 77891 (Titanium Dioxide), Maris Aqua (Sea Water Eau de Mer), Alchemilla Vulgaris Extract, Equisetum Arvense Extract, Hedera Helix Ivy Leaf Stem Extract, Alpha Glucan Oligosaccharides, Carbomer, Tromethamine, Sodium Polyacrylate, Sodium Dextran Sulfate, Ethylcellulose, Ruscus Aculeatus Root Extract, Citric Acid, Rhizobian Gum, Coco-Glucoside, Sodium Phytate, Tocopherol, Tin Oxide, Acetyl Tetrapeptide-15, Sodium Salicylate, Sodium Benzoate, Sorbic Acid, CI 77019, Mica, CI 75810, Chlorophyllin-Copper Complex, Parfum (Fragrance)

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Lierac – Rosilogie krem korrektues i skuqjeve”

LART