- 15%

Lierac – Qumësht pastrues + tonik falas

2,125 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Seti përfshin:

Lierac – Qumësht pastrues i dyfishtë

Lierac qumësht pastrues i dyfishtë është një produkt 2 në 1 që heq makijazhin nga fytyra dhe sytë dhe pastron duke zbutur lëkurën.

Kjo formulë përmban disa përbërës aktivë:

 • Një pastrues me mikro-magnet
 • Një mikro-eksfoliues enzimatik
 • Acid hialuronik me veprim anti-rrudhë

Rezultati: lëkura është e pastër dhe e freskët, gati për përkujdesjen e rradhës

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni në lëkurë me anë të një tamponi pambuku. Nuk është e nevojshme të shplahet.

Lierac – Double Tonic Gelled Lotion

Lierac Double Tonic Gelled Lotion është një produkt 2 në 1 që përfundon proçesin e pastrimit dhe ofron një efekt rafinues të poreve për një pamje më të pastër.

Formula përmban përbërës aktivë të ndryshëm:

 • Një pastrues mikro-magnet
 • Ekstrakt lulesh euphraise me veprim adstrigjent
 • Acid Hialuronik

Rezultati: Lëkura është e pastër dhe e fresket, gati për përkujdesjen e rradhës.

Firma

Lierac

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Lierac – Qumësht pastrues + tonik falas”

LART