- 15%

Lierac – Qumësht pastrues i dyfishtë

2,125 Lekë

(Double Cleanser Micellar Milk)

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Lierac qumësht pastrues i dyfishtë është një produkt 2 në 1 që heq makijazhin nga fytyra dhe sytë dhe pastron duke zbutur lëkurën.

Kjo formulë përmban disa përbërës aktivë:

 • Një pastrues me mikro-magnet
 • Një mikro-eksfoliues enzimatik
 • Acid hialuronik me veprim anti-rrudhë

Rezultati: lëkura është e pastër dhe e freskët, gati për përkujdesjen e rradhës

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni në lëkurë me anë të një tamponi pambuku. Nuk është e nevojshme të shplahet.

Firma

Lierac

Lloji i lëkurës

Sensitive, E thatë, Normale

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe me pompë

Sasia

200ml

Aqua (Water/Eau), Isohexadecane, Propanediol, Glycerin, Poloxamer 184, Squalane, Tromethamine, Carbomer, Cetyl Alcohol, Propylene Glycol, Cetyl Stearate, Isostearyl Isostearate, Potassium Cetyl Phosphate, Stearic Acid, Ethylhexylglycerin, Tetrasodium Edta, Glycolic Acid, Lactic Acid, Malic Acid, Sodium Dilauramidoglutamide, Lysine, Sodium Hyaluronate, Nymphea Alba Flower Extract, Ananas Sativus (Pineapple) Fruit Extract, Carica Papaya (Papaya) Fruit Extract, Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Fruit Extract, Phenoxyethanol, Potassium Sorbate, Parfum (Fragrance).

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Lierac – Qumësht pastrues i dyfishtë”

LART