- 10%

Lierac – Prescription Sapun për trupin për lekurat e thata

1,332 Lekë 1,480 Lekë

Prescription – Exfoliating Body bar

Përshkrimi i Produktit

Një sapun exfoliant kremoz dhe shumë i pasur, ideal për lëkurat e thata dhe sensitive që trajton lëkurën duke e pastruar butësisht pa shkaktuar tharje të saj.

PËRDORIMI
Aplikoje sapunin në lëkurën e lagur duke përdorur lëvizje rrethore. Shpëlaje.
Përdore një ose dy herë në javë.

*Hipoalergjik
*Pa paraben
*Pa ngjyrues

 

Firma

Lierac

Linja

Prescription

Mosha

Të gjithë

Forma

Sapun

Sasia

100g

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Lierac – Prescription Sapun për trupin për lekurat e thata”

Zea Mays (Corn) Starch, Sodium Cocoyl Isethionate, Disodium Lauryl Sulfosuccinate, Cetearyl Alcohol, Calcium Carbonate, Aqua, Glycerin, Hydrogenated Castor Oil, Carthamus Tinctorius (Safflower) Seed Oil, Alchemilla Vulgaris Extract, Equisetum Arvense Extract, Hedera Helix (Ivy) Leaf/Stem Extract, Parfum (Fragrance), Cocamidopropyl Betaine, Propanediol, Titanium Dioxide (CI 77891).

LART

×