- 36%

Lierac – Premium Krem për sytë antirrudhë, multi korigjues

(2 përshtypje mbi produktin)

4,490 Lekë

(Premium Eye Aboslute Anti-Agging)

In stock

Përshkrimi i Produktit

Përreth syve
Trajtim që siguron një efekt anti-rrudhë, anti-rrathë e anti-borsa të përforcuar.

PËRBËRJA

 • Solucion acidi hialuronik i pastër 10%: mbush rrudhat, lëmon dhe hidraton lëkurën
 • Ekstrakte të luleve të zeza të rralia e të çmuara (Lulëkuqe,Trënda- fii,Orkide) 3,5%: antioksiduese, ushqyese, hidratuese.
 • Kompleks B-Reiaxor (Argirelina e Genistetna) 10%: tërheq rrudhat e sipërfaqes dhe mbush rrudhat e thella.
 • Ekstrakte boronice (të pasura me fiavonoide e antociane): veprim mbrojtës vaskular dhe antiinflamator.
 • Ektrakte të rrushit froncez të zi ( I pasur me vitamine E, minerale dhe polifenoie): veprim kundër radikaleve dhe venotonike.
 • Agjentë kamuflimi e pigmente refiektues të dritës: zbusin të gjitha imperfeksionet.

MËNYRA E PËRDORIMIT.
Alikohet me masazhe të lehta nga këndi i brëndshëm në atë të jashtëm të syrit. Ideal në mëngjes për të tendosur konturet dhe ndriçuar shikimin, në darkë për një veprim riparues e rigjenerues optimal.

Firma

Lierac

Linja

Premium

Mosha

50+

Sasia

15ml

Forma

Flakon me pompë

Aqua/Water/Eau, Glycerin, Squalane, Caprylic/Capric Triglyceride, Dimethicone, C10-18 Triglycerides, Butylene Glycol, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Papaver Somniferum Seed Oil, Polyamide-5, Synthetic Fluorphlogopite, Albizia Julibrissin Bark Extract, Cychoches Cooperi (Orchid) Flower/Leaf Extract, Rosa Hybrid Flower Extract, Darutoside, Dimethicone Crosspolymer, Sucrose Palmitate, Tocopheryl Acetate, Acetyl Hexapeptde-51 Amide, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Peg-75 Stearate, Stearic Acid, Tromethamine, Ceteth-20, Palmitic Acid, Steareth-20, Glyceryl Linoleate, Xanthan Gum, Sodium Hyaluronate, Teprenone, Citric Acid, Tocopherol, Potassium Sorbate, Hydroxypropyl Cyclodextrin, Silica, Palmitoyl Tripeptide-38, Phenoxyethanol, Chlorphenesin, Sodium Benzoate.

Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  100%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
2 përshtypje për Lierac – Premium Krem për sytë antirrudhë, multi korigjues
 • Ejona H. (blerës i verifikuar)

  Fantastik

 • Roland D.

  Dhurata perfekte per nenat tona

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

LART