- 15%

Lierac – Premium The Cure Set

13,149.50 Lekë

Seti Lierac Premium përfshin serumin Premium The Cure dhe 3 miniprodukte të linjës Premium.

*sasi e limituar

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Përfshin:

 1. Serumin Premium The Cure – Një trajtim i ri për ti bërë ballë plakjes së parakohshme të lëkurës. Rezultat i kërkimeve më të fundit të rigjenerimit qelizor.
 2. 3 miniprodukte të linjës Lierac Premium: Serum, Maskë dhe Krem.
Firma

Lierac

Linja

Premium

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Lierac – Premium The Cure Set”

LART