- 15%

Lierac – Premium The Cure Absolute Anti-Aging

13,149.50 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Një trajtim i ri për ti bërë ballë plakjes së parakohshme të lëkurës

Falë kërkimeve të fundit të rigjenerimit qelizor, Premium La Cure ka një formulë të re inovative që korrigjon shenjat e plakjes së parakohshme të lëkurës.

Formula bashkon Hexapeptidin FX, një princip aktiv që riprodhon proteinën FOXO dhe ndihmon në rigjenerimin e indeve, me teknologjinë GDF-11 që favorizon rigjenerimin qelizor duke stimuluar proteinen e rinisë. Qelizat e reja shtohen ndërsa të plakurat pakësohen.

Rezultati: Në fund të ciklit të trajtimit, lëkura çlirohet nga shenjat e stresit, rigjenerohet dhe lëkura rigjen rininë e saj.

 • Një formulë inovative e zhvilluar në bashkepunim me Universitetin e Harvard
 • Një teksture aktive e çmuar, që jep freski dhe komfort.
 • Një aromë femërore me baze jasemini, irs dhe myshk.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni në mëngjes dhe në darkë në fytyrë të pastruar para trajtmit të përditshëm. Trajtim 28 ditor për tu përsëritur 1 deri në 3 herë në vit.

Firma

Lierac

Linja

Premium

Mosha

40+

Forma

Flakon

Sasia

30ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Lierac – Premium The Cure Absolute Anti-Aging”

LART