Lierac – Premium Krem ushqyes dite & nate

Premium Anti-aging cream

This product is currently out of stock and unavailable.

Kategoritë: , Firma: ,

Përshkrimi i Produktit

Indikohet për: Lëkuratë maturuara, rrudha të thella, humbje të densitetit, çrregullime të teksturës së lëkurës apo poreve, lëshimin e lëkurës, parregullsitë në pamje, njollat.

E frymëzuar nga mjekësia rigjeneruee, ky krem përmban një përqendrim prej 8.5% të kompleksit qelizore Premium dhe 5% acid hialuronik për të riparuar ditë pas dite shenjat e moshës.

Kremi Voluptuous është i pasuruar me një koncentrat hidratues dhe matifikues (10%) që shkrihet me lëkurën për nje prekje matifikuese të padukshme për syrin.

Kremi Soyouse është i pasuruar me një koncentrat super ushqyes (20%), që rigjeneron intensivisht lëkurë për komfort maksimal. Kjo e bën të përshtatshëm për lëkura të thata dhe shumë të thata..

Përbërësit aktivë

 • Solucion acidi hialuronik i pastër 5%: mbush rrudhat, lëmon dhe hidraton lëkurën, për një efekt të menjëhershëm tonifikues.
 • Ekstrakte të luleve të zeza të rralla e të çmuara (Lulëkuqe, Trëndafil, Orkide) 3,5%: antioksiduese, ushqyese, hidratuese, vepron në shenjat e moshës, dhurojnë freski dhe pamje rinore.
 • Kompleks B-Relaxor (Argirelina e Genisteina) 5%: tendos rrudhat e sipërfaqes dhe mbush rrudhat e thella.

Udhëzime mbi përdorimin

Të aplikohet në mëngjes për një ndjesi komforti dhe mbrojtje optimale, në darkë për të rregulluar e rigjeneruar lëkurën, vetëm ose pas serumit.

 • E testuar nën kontroll dermatologjik, jo komedogjenik, pa paraben.

https://www.youtube.com/watch?v=zDdVU0hF3dI

Info. Shtesë

Firma

Lierac

Linja

Premium

Mosha

40+

Forma

Vazo

Sasia

50ml

Tekstura

Voluptueuse, Soyeuse

Përbërësit e kremit Soyeuse
Aqua / Water / Eau. Dimethicone. Glycerin. Caprylic / Capric Triglyceride. Butylene Glycol. Rosa Hybrid Flower Extract. Elaeis Guineensis (Palm) Oil. Cetyl Alcohol. Glyceryl Stearate. Nylon-12. Perfume / Fragrance. Gossypium Herbaceum (Cotton) Seed Oil. Bidens Pilosa Extract. Cetearyl Alcohol. Papaver Somniferum Seed Oil. Linum Usitatissimum (Linseed) Seed Oil. Peg-75 Stearate. Dimethicone Crosspolymer. Bambusa Arundinacea Stem Powder. Tocopheryl Acetate. 1,2-Hexanediol. Caprylyl Glycol. Chlorphenesin. Ceteth-20. Steareth-20. Acrylates / C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer. Ammonium Acryloyldimethyltaurate / Vp Copolymer. Tromethamine. Teprenone. Sodium Hyaluronate. Cycnoches Cooperi (Orchid) Flower / Leaf Extract. Propylene Glycol. Geraniol. Hexyl Cinnamal. Amyl Cinnamal. Tocopherol. Sodium Benzoate. Citric Acid. Sodium Salicylate. Tropolone. Potassium Sorbate. Tetrasodium Glutamate Diacetate. Acetyl Hexapeptide-51 Amide. Sodium Hydroxide. Ci 19140 / Yellow 5. 1216z
Përbërësit e kremit Voluptueuse
Aqua / Water / Eau. Caprylic / Capric Triglyceride. Pentaerythrityl Tetraethylhexanoate. Glycerin. Dimethicone. Butyrospermum Parkii (Shea) Butter. Cetearyl Alcohol. Butylene Glycol. Glyceryl Stearate. Peg-100 Stearate. Hexyldecanol. Hexyldecyl Laurate. Rosa Hybrid Flower Extract. Elaeis Guineensis (Palm) Oil. Cetyl Palmitate. Perfume / Fragrance. Synthetic Fluorphlogopite. Gossypium Herbaceum (Cotton) Seed Oil. Cetearyl Glucoside. Bidens Pilosa Extract. Cetyl Alcohol. Papaver Somniferum Seed Oil. Linum Usitatissimum (Linseed) Seed Oil. Cycnoches Cooperi (Orchid) Flower / Leaf Extract. Sodium Polyacrylate. Tocopheryl Acetate. Hydrogenated Polydecene. Chlorphenesin. Sodium Benzoate. Sodium Salicylate. Xanthan Gum. Propylene Glycol. Teprenone. Sodium Hyaluronate. Ppg-5-Laureth-5. Geraniol. Hexyl Cinnamal. Amyl Cinnamal. Tocopherol. Silica. Citric Acid. Potassium Sorbate. Tetrasodium Glutamate Diacetate. Acetyl Hexapeptide-51 Amide. Sodium Hydroxide. Ci 19140 / Yellow 5. 1209z

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Lierac – Premium Krem ushqyes dite & nate”

LART