- 15%

Lierac – The Silky Cream Premium Set

19,660.50 Lekë

Seti përmban 3 produkte nga linja Lierac Premium Anti-Age dhe një çantë dhuratë.

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Kategoritë: , , Firma: ,

Përshkrimi i Produktit

Lierac – The Silky Cream Premium Set

Seti përmban 3 produkte nga linja Premium Anti-Age dhe një çantë dhuratë.

Premium Krem ushqyes dite & nate

Indikohet për: Lëkuratë maturuara, rrudha të thella, humbje të densitetit, çrregullime të teksturës së lëkurës apo poreve, lëshimin e lëkurës, parregullsitë në pamje, njollat.

E frymëzuar nga mjekësia rigjeneruese, ky krem përmban një përqendrim prej 8.5% të kompleksit qelizore Premium dhe 5% acid hialuronik për të riparuar ditë pas dite shenjat e moshës.

Kremi Soyouse është i pasuruar me një koncentrat super ushqyes (20%), që rigjeneron intensivisht lëkurë për komfort maksimal. Kjo e bën të përshtatshëm për lëkura të thata dhe shumë të thata.

Solucion acidi hialuronik i pastër 5%: mbush rrudhat, lëmon dhe hidraton lëkurën, për një efekt të menjëhershëm tonifikues.
Ekstrakte të luleve të zeza të rralla e të çmuara (Lulëkuqe, Trëndafil, Orkide) 3,5%: antioksiduese, ushqyese, hidratuese, vepron në shenjat e moshës, dhurojnë freski dhe pamje rinore.
Kompleks B-Relaxor (Argirelina e Genisteina) 5%: tendos rrudhat e sipërfaqes dhe mbush rrudhat e thella.

Përdorimi: Të aplikohet në mëngjes për një ndjesi komforti dhe mbrojtje optimale, në darkë për të rregulluar e rigjeneruar lëkurën, pas serumit.

Premium Serum për mbushjen e rrudhave

Ky serum riaktivizon enzimën e rinisë e cila është e aftë të riparojë dhe mbrojë ADN e dëmtuar për të përmirësuar energjinë e qelizave dhe favorizuar rigjenerimin. Lëkura rigjen potencialin e një lekure të re: riaktivizohet sinteza e kolagjenit, elastinës dhe acidit hialuronik.

Përdorimi: Aplikohejeni Lierac Premium Serum në mëngjes dhe/ose darkë në fytyrë e qafë përpara trajti- meve të përditëshme. Eshte një bazë shumë e mirë për makijazhin.

Premium Maskë anti-rrudhë për lëkura të maturuara

Lierac Premium Supreme Mask Absolute Anti-Aging me teksturë kremoze është një maskë për përkujdesje specifikisht e krijuar për të vepruar kundër rrudhave, humbjes së densitetit, lodhjes së lëkurës, çrregullimit të ngjyrës, shenja dhe pore.

Rezultati pas 4 javëve përdorim:

 • Rrudhat janë më pak të thella dhe më të zbehta
 • Lëkura është më e plotë
 • Shenjat më pak të dukshme
 • Poret janë tkurrur dhe tekstura e lëkurës është më fine

Përdorimi: Aplikojeni 1 ose 2 herë në javë një shtresë të trashë në lëkurë të pastër e të thatë, duke shmangur zonën rreth syve. Lëreni për 5-10 minuta dhe hiqeni pjesën e mbetur me një tampon pambuku.

Firma

Lierac

Linja

Premium

Mosha

40+

Forma

Kuti

Sasia

1

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Lierac – The Silky Cream Premium Set”

LART