Lierac – Premium Anti Age Set

This product is currently out of stock and unavailable.

Përshkrimi i Produktit

Lierac – Premium Set La Creme Soyeuse Global Anti-Aging + La creme Serum Eye Contour

Set ekskluziv Lierac Premium vjen në dy formate, varësisht nga lloji i lëkurës tuaj. 
 • Kremi Soyeuse (l përshtatshëm për lëkura normale-mikse)
Ka teksturë të mëndafshtë që hidraton dhe matifikon lëkurën intensivisht, ideale për lëkurën normale në mikse. Korrigjon shenjat e plakjes: rrudhat, humbjen e densitetit, parregullsitë e ngjyrave, njollat, strukturën e pabarabartë të lëkurës. Ky krem kundër plakjes përmban heksapeptid rigjenerues FX dhe koncentrat Hyalu-3 me një veprim hidratues dhe ngurtësues.
 • Kremi Voluptuous (l përshtatshëm për lëkura normale-të thatë)

I pasuruar me një koncentrat super ushqyes (20%), që rigjeneron intensivisht lëkurë për komfort maksimal. Kjo e bën të përshtatshëmpër lëkura të thata.

 • La Creme Serum Eye Contour
Trajtimi  per konturin  e syve që korrigjon shenjat e plakjes: rrudhat, humbjen e qëndrueshmërisë, qepallat, qeskat, rrathët e zinj dhe njollat.

Udhëzime për përdorim

Aplikoni kremin hidratues në mëngjes dhe/ose në mbrëmje.

Aplikojeni kremin e syve në mëngjes dhe/ose në mbrëmje në qepallat dhe rreth syve.

Info. Shtesë

Firma

Lierac

Mosha

40+

Forma

Flakon me pompë, Vazo

Sasia

15ml, 50ml

Lloji i lëkurës

E thatë, Mikse

SOYEUSE CREAM Regenerating-hexapeptide FX, Black flower extracts antioxidants, Hyalu-3 anti-aging concentrate Mattifying, bamboo powder
EYE CONTOUR CREAM- Regenerating hexapeptide FX, Black flower extracts antioxidants, Hyalu-3 anti-aging concentrate,Restructuring, Sigesbeckia orientalis extract, PERFUME FREE

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Lierac – Premium Anti Age Set”

LART