- 25%

Lierac – Premium set (krem dite & nate + krem për sy)

(1 përshtypje mbi produktin)

Original price was: 21,970 Lekë.Current price is: 16,477.50 Lekë.

*sasi e limituar

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Përfshin:

 1. Premium Krem ushqyes dite & nate – krem me veti te jashtëzakonshme ushqyese dhe antioksiduese me teksturë të lehtë është një krem përkujdesjeje i krijuar për të vepruar në rrudhat e thella, humbjen e densitetit, lëshimin e lëkurës, parregullsitë në pamje, njollat, poret dhe teksturën e lëkurës. E inspiruar nga mjekësia rigjeneruese.
 2. Premium Krem antirrudhë për sytë – Trajtim që siguron një efekt anti-rrudhë, anti-rrathë e anti-borsa të përforcuar.
Firma

Lierac

Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  50%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
1 përshtypje për Lierac – Premium set (krem dite & nate + krem për sy)
 • Lashi T. (blerës i verifikuar)

  Jam 45 vjec dhe ky eshte kremi im i preferuar

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART