- 15%

Lierac – Premium Set

16,575 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Lierac – Premium Set

Premium Krem ushqyes dite & nate

Indikohet për: Lëkuratë maturuara, rrudha të thella, humbje të densitetit, çrregullime të teksturës së lëkurës apo poreve, lëshimin e lëkurës, parregullsitë në pamje, njollat.

E frymëzuar nga mjekësia rigjeneruee, ky krem përmban një përqendrim prej 8.5% të kompleksit qelizore Premium dhe 5% acid hialuronik për të riparuar ditë pas dite shenjat e moshës.

 • Kremi Soyouse është i pasuruar me një koncentrat super ushqyes (20%), që rigjeneron intensivisht lëkurë për komfort maksimal. Kjo e bën të përshtatshëm për lëkura të thata dhe shumë të thata.

Premium The Cure Absolute Anti-Aging

Premium La Cure ka një formulë të re inovative që korrigjon shenjat e plakjes së parakohshme të lëkurës.

Formula bashkon Hexapeptidin FX, një princip aktiv që riprodhon proteinën FOXO dhe ndihmon në rigjenerimin e indeve, me teknologjinë GDF-11 që favorizon rigjenerimin qelizor duke stimuluar proteinen e rinisë. Qelizat e reja shtohen ndërsa të plakurat pakësohen.

Rezultati: Në fund të ciklit të trajtimit, lëkura çlirohet nga shenjat e stresit, rigjenerohet dhe lëkura rigjen rininë e saj.

 • Një formulë inovative e zhvilluar në bashkëpunim me Universitetin e Harvard
 • Një teksturë aktive e çmuar, që jep freski dhe komfort.
 • Një aromë femërore me baze jasemini, irs dhe myshk.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni serumin në mëngjes dhe në darkë në fytyrë të pastruar,më pas aplikoni kremin për një ndjesi komforti dhe mbrojtje optimale si dhe për të rregulluar e rigjeneruar lëkurën.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Lierac

Mosha

Të gjithë

Forma

Flakon, Vazo

Sasia

30ml, 50ml

Aqua / Water / Eau. Dimethicone. Glycerin. Caprylic / Capric Triglyceride. Butylene Glycol. Rosa Hybrid Flower Extract. Elaeis Guineensis (Palm) Oil. Cetyl Alcohol. Glyceryl Stearate. Nylon-12. Perfume / Fragrance. Gossypium Herbaceum (Cotton) Seed Oil. Bidens Pilosa Extract. Cetearyl Alcohol. Papaver Somniferum Seed Oil. Linum Usitatissimum (Linseed) Seed Oil. Peg-75 Stearate. Dimethicone Crosspolymer. Bambusa Arundinacea Stem Powder. Tocopheryl Acetate. 1,2-Hexanediol. Caprylyl Glycol. Chlorphenesin. Ceteth-20. Steareth-20. Acrylates / C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer. Ammonium Acryloyldimethyltaurate / Vp Copolymer. Tromethamine. Teprenone. Sodium Hyaluronate. Cycnoches Cooperi (Orchid) Flower / Leaf Extract. Propylene Glycol. Geraniol. Hexyl Cinnamal. Amyl Cinnamal. Tocopherol. Sodium Benzoate. Citric Acid. Sodium Salicylate. Tropolone. Potassium Sorbate. Tetrasodium Glutamate Diacetate. Acetyl Hexapeptide-51 Amide. Sodium Hydroxide. Ci 19140 / Yellow 5. 1216z

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Lierac – Premium Set”

LART