- 15%

Lierac – Premium Serum për mbushjen e rrudhave

12,733 Lekë

Serum për mbushjen e rrudhave dhe ushqyerje ekstreme

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Fytyrë
Ky serum riaktivizon enzimën e rinisë e cila është e aftë të riparojë dhe mbrojë ADN e dëmtuar për të përmirësuar energjinë e qelizave dhe favorizuar rigjenerimin. Lëkura rigjen potencialin e një lekure të re: riaktivizohet sinteza e kolagjenit, elastinës dhe acidit hialuronik.

PËRBËRJA

 • Solucion acidi hialuronik i pastër 10%: rimbush rrudhat, lëmon dhe hidraton lëkurën
 • Ekstrakte të luleve të zeza të rralla e të çmuara (Lulëkuqe/Trëndafil/Orkide)7%: antioksiduese, ushqyese, hidratuese.
 • Mikrokapsula vegjetale të patentuara 5%
 • Ekstrakt vegjetal të Scutellarias: stimulon sintezën e enzimave të rinisë
 • Ekstrakt vegjetal të Sassifraga stolonifera: mbron ADN nga rrezet UVB
 • Acid ferulik i ekstraktuar nga bula e orizit: mbron ADN nga rrezet UVA

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikohejeni Lierac Premium Serum në mëngjes dhe/ose darkë në fytyrë e qafë përpara trajti- meve të përditëshme. Eshte një bazë shumë e mirë për makijazhin.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Lierac

Linja

Premium

Mosha

50+

Sasia

30ml

Forma

Flakon

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Lierac – Premium Serum për mbushjen e rrudhave”

LART