- 15%

Lierac – Premium Maskë anti-rrudhë për lëkura të maturuara

6,927.50 Lekë

(Premium Supreme Mask Absolute Anti-Aging)

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Kategoria: Firma: ,

Përshkrimi i Produktit

Lierac Premium Supreme Mask Absolute Anti-Aging me teksturë kremoze është një maskë për përkujdesje specifikisht e krijuar për të vepruar kundër rrudhave, humbjes së densitetit, lodhjes së lëkurës, çrregullimit të ngjyrës, shenja dhe pore.
E frymëzuar nga mjekësia rigjeneruese, kjo maskë është e përbërë nga acidi hialuronik (10%), doza më e lartë, për një efekt intensiv dhe të menjëhershëm. Lëkura shkëlqen menjëherë falë mikro pigmenteve soft focus. Kompleksi Premium Cellular (4,5%) (hexapeptide FX, Terpenoide, ekstrakte te luleve te zeza te rralla) vepron në shenjat e moshës, për të rikthyer shkëlqimin dhe pamjen rinore.

Rezultati pas 4 javëve përdorim:
– Rrudhat janë më pak të thella dhe më të zbehta
– Lëkura është më e plotë
– Shenjat më pak të dukshme
– Poret janë tkurrur dhe tekstura e lëkurës është më fine

Përdorimi:
Aplikojeni 1 ose 2 herë në javë një shtresë të trashë në lëkurë të pastër e të thatë, duke shmangur zonën rreth syve. Lëreni për 5-10 minuta dhe hiqeni pjesën e mbetur me një tampon pambuku.

Indikimi: maskë anti-rrudhë për lëkura të maturuara

Firma

Lierac

Linja

Premium

Mosha

20+

Forma

Tubet

Sasia

75ml

Aqua (Water), Glycerin, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Dimethicone, Stearyl Heptanoate, Caprylic/Capric Triglyceride, Parfum/Fragrance, Rosa Hybrid Flower Extract, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Cetearyl Alcohol, Sodium Polyacrylate, Stearyl Caprylate, Papaver Somniferum Seed Oil, Dimethicone Crosspolymer, Peg-75 Stearate, Butylene Glycol, Tocopheryl Acetate, Caprylyl Glycol, Chlorphenesin, Ceteth-20, Steareth-20, Elaeis Guineensis (Palm) Oil, Gossypium Herbaceum (Cotton) Seed Oil, Hibiscus Linum Usitatissium (Linseed) Seed Oil, Caprylhydroxamic Acid, Sodium Benzoate, Propylene Glycol, Geraniol, Hexyl Cinnmal, Amyl Cinnamal, Isoeugenol, Tocopherol, Sodium Salicylate, Cynoches Cooperi (Orchid) Flower/Leaf Extract, Nylon-12, Teprenone, Citric Acid, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Potassium Sorbate, Acetyl Hexapeptide-51 Amide, Sdoium Hydroxide, CI 77891/Titanium Dioxide, CI 15985/Yellow 6.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Lierac – Premium Maskë anti-rrudhë për lëkura të maturuara”

LART