- 15%

Lierac – Premium Fluid antirrudhë 24 orësh, mbushës i rrudhave

10,625 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Fytyrë
Ky fluid i çmuar lejon një veprim kundër-plakjes të përgjith- shëm mbi dermën papilare dhe retikulare. Qëllimi është të ofrohet një rezultat ridensifikues për të pakësuar rrudhat e thella dhe për t’i ridhënë tonicitet lëkurës.

PËRBËRJA

 • Solucion acidi hialuronik i pastër 5%: mbush rrudhat, lëmon dhe hidraton lëkurën
 • Ekstrakte të luleve të zeza të rralla e të çmuara (Lulëkuqe, Trëndafil, Orkide)3,5%: antioksiduese, ushqyese, hidratuese.
 • Ekstrakte papirusi 4%: efekte kundër rrudhave
 • Ekstrakte të piperit të zi 1 %: efekt tonifikues
 • Kompleks vegjetal hidratues 9% (Gjalpë lllipe,Trëndafil Mosket,Gjalpë Karité,Camelina): hidratuese dhe riparuese.

MËNYRA E PËRDORIMIT
Të aplikohet në mëngjes dhe/ose darkë në fytyrë e qafë.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Lierac

Linja

Premium

Mosha

50+

Sasia

50ml

Forma

Flakon

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Lierac – Premium Fluid antirrudhë 24 orësh, mbushës i rrudhave”

LART