- 15%

Lierac – Premium capsules

4,760 Lekë

In stock

Përshkrimi i Produktit

Për të ofruar risitë më të fundit në trajtimet kundër moshës, linja e kujdesit ndaj lëkurës Premium është e frymëzuar nga mjekësia rigjeneruese, një teknikë premtuese shkencore që konsiston në nxitjen e rigjenerimit qelizor për të lejuar rindërtimin e indeve të lëkurës.

Meqë bukuria vjen dhe nga brenda, Lierac Laboratories ecin më përpara dhe për herë të parë ofrojnë një suplement ushqimor që mund të përdoret në kombinim me përkujdesjen e tyre anti-rrudhë: kapsulat Premium. Ky program i parë anti-rrudhë i ofron lëkurës një alkimi perfekte duke lejuar kremrat të veprojnë në shtresat e sipërme të lëkurës dhe kapsulat të veprojnë nga brenda.

Për këto kapsula, ekspertët e Lierac kanë përzgjedhur një kombinim unik të përbërësve më të mirë kundër rrudhave në dozën e saktë. Të pasur me vajra esenciale, vitamina dhe minerale, kapsulat Premium lejojnë lëkurën të mbrohet në mënyrë efektive nga stresi oksidativ.

Përbërësit aktivë

Në zemër të kësaj formule gjenden këto përbërës aktivë anti-rrudhë:

 • Acid Hialuronik dhe Kolagjen: promovojnë lëkurë të shëndetshme
 • Vitaminë E, Zink dhe Selenium: kompleks antioksidant i fuqishëm i cili ndihmon në mbrojtjen e qelizave nga stresi oksidativ, një nga shkaqet kryesore të plakjes qelizore
 • Boron dhe Vaj Argani: përmbajnë omega-6 dhe omega-9

Udhëzime mbi përdorimin

Këshillohet marrja e një kapsule në ditë me ujë. Për një veprim më të mirë këshillohet të kombinohet me linjën e kujdesit ndaj lëkurës Lierac Premium.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Lierac

Mosha

40+

Forma

Kapsula

Sasia

30

Argan Oil (Argania Sipnosa L.), Bovine Gelatine, Loading Agent: Glycerol, Borage Seed Oil (Borago Officinalis L.), Selenium Enriched Yeast, Zis Bisglycinate, Fish Tilt D-Alpha Tocopherol (Vitamin E), Sodium Hyaluronate, Thickeners: Mono And Diglycerides Of Fatty Acids, Beer Yeast (Saccharomyces Cerevisiae), Loading Agent: Raspylumcum Lechumur Luma ). [1571a]

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Lierac – Premium capsules”

LART