- 15%

Lierac – Phytrel Serum korigjues i lëshimit të gjoksit

5,032 Lekë

Serum korigjues i lëshimit të gjoksit

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Gjoks
Ideal për një trajtim intensiv të zonës së mesme ose të përparuar të gjoksit. Tonifikon dhe ri-tërheq lëkurën.

PËRBËRJA
•Kompleks ristrukturues Alchemilla, Edera, Equiseto 40%: rinovon fibrat e lëkurës së gjoksit dhe dekoltesë duke e riforcuar
•Ekstrakte Sherebele dhe Agrimonia 43%: efekt tendosës

MËNYRA E PËRDORIMIT
Aplikohet në mëngjes dhe në darkë mbi gjoks dhe dekolte nëpërmjet masazheve të lehta. Rekomandohet një trajtim minimal prej 8 javësh.Trajtim për tu rizhvilluar gjatë vitit.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Lierac

Linja

Phytrel

Mosha

Të gjithë

Sasia

5ml (20 ampula)

Forma

Ampula me difuzor

Water (aqua), propylene glycol, hedera helix (ivy) leaf/stem extract, alchemilla vulgaris extract, agrimonia eupatoria extract, equisetum arvense extract, salvia officinalis (sage) leaf extract, diethylhexyl sodium lauryl glycol ether, sodium hydroxide, fragrance (parfum), caprylyl glycol, sodium benzoate, sodium salicylate.

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Lierac – Phytrel Serum korigjues i lëshimit të gjoksit”

LART