- 15%

Lierac – Phytophyline Ampula, trajtim intensiv kundër celulitit

5,032 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Serum korigjues i inestetizmave të celulitit

Trup
Ampulat Phytophyline përmbajnë përqëndrim maksimal të përbërësve aktivë për një verpim të plotë kundrejt aspekteve të ndryshme që i përkasin celulitit. Përmirësojnë mikro qarkullimin dhe tonicitetin e lëkurës dhe sfumojnë pamjen e lëkurës së portokallit. Një produkt unik, pa kafeinë që mund të përdoret në shtatëzani dhe në ushqyerjen me gji.

PËRBËRJA
• Kompleks ristrukturues Alchemilla, Edera, Equiinln 23%: stimulojnë sintezën e fibrave të kolagjenit dlin I# elastinës.
• Ekstrakte të Ulmaria dhe Escina 27%: veprim venotonik
• Teofil’rnë: veprim lipolitik

MËNYRA E PËRDORIMIT
Të aplikohet në zonat e dëmtuara me masazhim të lehtë 1 -2 herë në ditë, deri në përthithjen e plotë të produklil Aplikimi i përditshëm duhet të realizohet për të paktën 6 herë në javë.
Konfeksion me 20 ampula 5ml me difuzor.

Firma

Lierac

Linja

Phytophyline

Mosha

Të gjithë

Sasia

5ml

Forma

Ampula me difuzor

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Lierac – Phytophyline Ampula, trajtim intensiv kundër celulitit”

LART