- 15%

Lierac – Phytolastil Serum trajtues, korigjues për strija

3,359.20 Lekë

Phytolastil Solute

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Trup
Serum korigjues strije
Ultra i përqëndruar në ekstrakte vegjetale, ky trajtim jo i yndyrshëm parandalon shfaqjen e strijeve dhe favorizon regresionin e strijeve egzistuese në 80% të rasteve me përmirësim estetik të dukshëm nbi ngjyrën, thellësinë, gjatësinë dhe gjerësinë e strijeve.
Ideal për t’u përdoruar gjatë dhe pas periudhës së pubertetit, në shtatëzani dhe pas varicioneve të peshës. Rezulatet janë shumë më të rëndësishme kur strijet trajtohen paraprakisht.

PËRBËRJA
•Kompleks ristrukturues Alchemilla, Edera, Equiseto 84%: stimulojnë sintezën e fibrave të kolagjenit dhe të elastinës

MËNYRA E PËRDORIMIT
Të aplikohet në mëngjes dhe në darkë për 8 javë.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Lierac

Linja

Phytolastil

Mosha

Të gjithë

Sasia

75ml

Forma

Flakon

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Lierac – Phytolastil Serum trajtues, korigjues për strija”

LART