- 15%

Lierac – Phytolastil xhel parandalues, trajtues i strijave

3,119.50 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Trup
PËRBËRJA
•Kompleks ristrukturues Alchemilla, Edera, Equiseto 35%: stimulojnë sintezën e fibrave të kolagjenit dhe të elastinës
MËNYRA E PËRDORIMIT
Të aplikohet një herë në ditë në zonat me risk (gjoks,bark,vithe, kofshë)

Firma

Lierac

Linja

Phytolastil

Mosha

Të gjithë

Sasia

100ml

Forma

Tubet

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Lierac – Phytolastil xhel parandalues, trajtues i strijave”

LART