- 15%

Lierac – Phytolastil trajtim intensiv kundër strijave

5,032 Lekë

Phytolastil Ampula

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Trup
Serum korigjues për strije
Ky serum përfaqëson trajtimin intensiv të përdorur për zbutjen e strijeve të konsoliduara (thellësi, gjatësi, gjerësi, ngjyrë) Rezultatet janë më të rëndësishme kur strijet trajtohen në fillimet e tyre.
PËRBËRJA
•Kompleks ristrukturues Alchemilla, Edera, Equiseto 84%: stimulojnë sintezën e fibrave të kolagjenit dhe të elastinës
MËNYRA E PËRDORIMIT
Aplikohet duke e sprucuar mbi zonat e prekura (me një masazh të lehtë deri në përthithje optimale) në mëngjes dhe në darkë për të paktën 6-8 javë.
Konfeksion me 20 ampula 5ml me difuzor.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Lierac

Linja

Phytolastil

Mosha

Të gjithë

Forma

Ampula me difuzor

Sasia

5ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Lierac – Phytolastil trajtim intensiv kundër strijave”

LART