- 25%

Lierac – Micellar Water

Original price was: 3,550 Lekë.Current price is: 2,662.50 Lekë.

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Inovacion i bazuar në teknikën estetike të pastrimit jonik, ky ujë micellar, ideal për të gjithë tipet e lëkurave, ofron një pastrim të dyfishtë:

 • Në sipërfaqe: heq papastërtitë e jashtme, pluhurin dhe makijazhin
 • Në thellësi: heq djersën dhe yndyrën e tepërt dhe ndihmon në eleminimin e qelizave të vdekura.

Një teksturë e freskët e pasur me polisakaride hidratuese për një heqje me lehtësi të makijazhit,

Përbërësit aktivë

Përbërës aktivë nga më e mira e shkencës dhe natyrës:

 • Pastrues “Micro-magnet”: kap dhe heq papastertitë në sipërfaqe dhe thellësi
 • Mikro-eksfoliant enzimatik: eleminon qelizat e vdekura
 • Acid Hialuronik: veprim anti-rrudhë
 • Glicerinë vegjetale: veprim hidratues

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni në lëkurë të thatë me një tampon pambuku. Nuk ka nevojë për shpëlarje.

Firma

Lierac

Mosha

Të gjithë

Forma

Flakon

Sasia

400ml

Aqua / Water / Eau. Propanediol. Glycerin. Poloxamer 184. Capryloyl Glycine. Tromethamine. Phenethyl Alcohol. Polysorbate 20. Sodium Salicylate. Perfume / Fragrance. Tetrasodium Edta. Citric Acid. Sodium Dilauramidoglutamide Lysine. Biosaccharide Gum-1. Sodium Hyaluronate. Glyceryl Caprylate. Propylene Glycol. Sodium Anisate. Sodium Levulinate. Glycolic Acid. Malic Acid. Lactic Acid. Phenoxyethanol. Potassium Sorbate. Pineapple Pineapple Fruit Extract. Carica Papaya (Papaya) Extract Fruit. Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Extract Fruit. 1334a

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Lierac – Micellar Water”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART