- 15%

Lierac – Mesolift Serum multivitaminik

5,397.50 Lekë

Veprim rivitalizues, energjizues, hidratues për të gjitha llojet e lëkurës

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Mesolift serum është i frymëzuar nga terapia estetike e mezoterapisë (injeksioni në lëkurë i koncentrimeve të larta të lëndëve aktive për të kompensuar mangësitë në lëkurë). Ky krem është i pasuruar me një koncentrat me përqendrim të lartë (15%) të ngjashëm me atë që përdoret në Mezoterapi (5 vitamina, 6 minerale, acid hialuronik). Redukton në mënyrë të ndjeshme shenjat e lodhjes.

Indikohet për: Lëkura me shenja lodhjeje, humbje të tonusit, çehre të zbehtë.

Veprim rivitalizues, energjizues, hidratues për lëkura të thata dhe shumë të thata.

Përbërësit Aktivë

Një kombinim unik i përbërësve i cili bën rivitalizimin e indit të lëkurës në thellësi.

Koncentrati me efekt të ngjashëm me Mezoterapinë 15%

 • Vitamina: A, C, E, B5, B6 – antioksiduese, ristrukturuese, reflektuese të ndriçimit
 • Minerale: kalcium, magnesium, bakër, zink, kalium, manganez – të nevojshëm për metabolizmin qelizor
 • Acid Hialuronik – hidratues

Udhëzime mbi përdorimin

Të aplikohet në fytyrë në mëngjes dhe/ose në darkë të vetëm apo nën kremin e ditës ose të natës.

 

0/5 (0 Reviews)
Firma

Lierac

Linja

Mesolift

Mosha

20+

Sasia

30ml

Forma

Flakon me pikatore

Përbërësit
Aqua, Caprylyl Glycol. Carbomer. Propylene Glycol. Tromethamine. Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Juice. Tetrasodium Edta. Perfume / Fragrance. Chlorphenesin. Panthenol. Pyridoxin Hcl. Sodium Salicylate. Citric Acid. Sodium Hyaluronate. Magnesium Aspartate. Zinc Gluconate. Limonene. Psidium Guajava Fruit Extract. Tocopherol. Manganese Gluconate. Sodium Benzoate. Phenoxyethanol. Zea Mays (Corn) Oil. Glycine Soja (Soybean) Oil. Potassium Sorbate. Copper Gluconate. Sodium Dehydroacetate. Ci 15510 / Orange 4. Ci 14700 / Red 4. Ci 75130 / Beta-Carotene. 339a

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Lierac – Mesolift Serum multivitaminik”

LART