- 15%

Lierac – Mesolift Remineralising Anti-Fatigue Cream

4,641 Lekë

In stock

Përshkrimi i Produktit

Lierac – Mesolift Remineralising Anti-Fatigue Cream

Një kompleks AHA me një efekt peeling zbut teksturën e lëkurës për të rritur shkëlqimin, ndërsa magnezi rigjallëron intensivisht lëkurën. Një përzierje efektive e Vitaminave B, E dhe pro-vitaminës A marrin përsipër vitaminën C për një efekt ekstrem shkëlqimi. Me efektin e tij të fuqishëm hidratues, acidi Hyaluronic lë lëkurën të ngritur dhe të zhdërvjellët.

Kremi Mesolift shumë delikat dhe i butë, ​​mbështjell lëkurën me lehtësi dhe i jep një ndjesi ideale rehati dhe fleksibiliteti, çdo ditë.

Udhëzime mbi përdorimin

Vendoseni në të gjithë fytyrën, në mëngjes dhe në mbrëmje, bashkë me koncentratin Mesolift si pjesë e një trajtimi njëmujor ose si një krem ​​ditor i zakonshëm.

Firma

Lierac

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

40ml

AQUA / WATER / EAU. GLYCERIN. NIACINAMIDE. PENTAERYTHRITYL TETRAETHYLHEXANOATE. SQUALANE. C10-18 TRIGLYCERIDES. NEOPENTYL GLYCOL DIHEPTANOATE. CETYL ALCOHOL. GLYCERYL STEARATE. CETEARYL ALCOHOL. DIMETHICONE. PEG-75 STEARATE. SODIUM LACTATE. HYDROXYETHYL ACRYLATE/SODIUM ACRYLOYLDIMETHYL TAURATE COPOLYMER. PARFUM / FRAGRANCE. POLYACRYLATE CROSSPOLYMER-6. CETETH-20. STEARETH-20. PANTHENOL. PYRIDOXINE HCL. SODIUM BENZOATE. CITRIC ACID. PROPYLENE GLYCOL. SODIUM PCA. ZEA MAYS (CORN) OIL. GLYCOLIC ACID. LACTIC ACID. MALIC ACID. PENTYLENE GLYCOL. MAGNESIUM ASPARTATE. ZINC GLUCONATE. TOCOPHEROL. POLYSORBATE 60. SORBITAN ISOSTEARATE. PYRUVIC ACID. SODIUM HYALURONATE. TARTARIC ACID. GLYCINE SOJA (SOYBEAN) OIL. CI 19140 / YELLOW 5. COPPER GLUCONATE. CI 14700 / RED 4. CI 75130 / BETA-CAROTENE. 1538A.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Lierac – Mesolift Remineralising Anti-Fatigue Cream”

LART

×