- 15%

Lierac- Mesolift Krem i pasur multivitaminik

4,734.50 Lekë

Indikohet për: Lëkura me shenja lodhjeje, humbje të tonusit, çehre të zbehtë.

Lëkura: të thata dhe shumë të thata

(Mesolift cream)

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Mesolift krem është i frymëzuar nga terapia estetike e mezoterapisë (injeksioni në lëkurë i koncentrimeve të larta të lëndëve aktive për të kompensuar mangësitë në lëkurë). Ky krem është i pasuruar me një koncentrat të ngjashëm me atë që përdoret në Mezoterapi (5 vitamina, 6 minerale, acid hialuronik). Redukton në mënyrë të ndjeshme shenjat e lodhjes.

Indikohet për: Lëkura me shenja lodhjeje, humbje të tonusit, çehre të zbehtë.

Veprim rivitalizues, energjizues, hidratues për lëkura të thata dhe shumë të thata.

Përbërësit Aktivë

Një kombinim unik i përbërësve i cili bën rivitalizimin e indit të lëkurës në thellësi.

Koncentrati me efekt të ngjashëm me Mezoterapinë 5%

 • Vitamina: A, C, E, B5, B6 – antioksiduese, ristrukturuese, reflektuese të ndriçimit
 • Minerale: kalcium, magnesium, bakër, zink, kalium, manganez – të nevojshëm për metabolizmin qelizor
 • Acid Hialuronik – hidratues

Udhëzime mbi përdorimin

Të aplikohet në fytyrë në mëngjes dhe/ose në darkë.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Lierac

Lloji i lëkurës

E thatë

Linja

Mesolift

Mosha

20+

Sasia

50ml

Forma

Vazo

Përbërësit
Aqua, Caprylic / Capric Triglyceride. Diisopropyl Sebacate. Dimethicone. Tribehenin Peg-20 Esters. Glycerin. Hexyldecanol. Hexyldecyl Laurate. Butyrospermum Parkii (Shea) Butter. Carbomer. Alcohol Denat .. Peg-20 Methyl Glucose Sesquistearate. Tromethamine. Propylene Glycol. Dimethiconol. Tetrasodium Edta. Ceteareth-30. Sodium Benzoate. Perfume / Fragrance. Ci 77019 / Mica. Sodium Salicylate. Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Juice. Ci 77120 / Barium Sulfate. Panthenol. Pyridoxin Hcl. Ci 77891 / Titanium Dioxide. Sodium Lactate. Citric Acid. Magnesium Aspartate. Zinc Gluconate. Sodium Pca. Limonene. Psidium Guajava Fruit Extract. Tocopherol. Glycolic Acid. Lactic Acid. Malic Acid. Manganese Gluconate. Phenoxyethanol. Sodium Hyaluronate. Zea Mays (Corn) Oil. Glycine Soja (Soybean) Oil. Ci 19140 / Yellow 5. Copper Gluconate. Sodium Dehydroacetate. Potassium Sorbate. Pyruvic Acid. Tartaric Acid. Ci 14700 / Red 4. Ci 75130 / Beta-Carotene. 687a

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Lierac- Mesolift Krem i pasur multivitaminik”

LART