- 15%

Lierac – Maskë purifikuese për fytyrën

2,873 Lekë

Masque Purete

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Fytyrë
Ideale për lëkurë nga mikse në të yndyrshme.
I jep lëkurës një ndjenjë pastërtie të thellë dhe reduktonshkëlqim in e lëkurës në zonat më të pasura me yndyrë
(zona “T”).
PËRBËRJA
•Argjilë Jeshile: veti përthithëse dhe purifikuese
•Ekstrakte Lime: astringjentë, rifreskues dhe purifikues
•Ekstrakte Anice Stellato: antibakterial dhe antiinflamator
•Pluhur Kaoline 10%: matifikues
MËNYRA E PËRDORIMIT
Aplikoni një shtresë të mjafhjeshme në lëkurë të thatë, duke shmangur zonën përreth syve. Të lihet rreth 10 minuta e pastaj të shpëlahet me ujë të vakët . Të aplikohet 1 ose 2 herë në javë në funksion të nevojavo lë lëkurës.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Lierac

Linja

Maska Lierac

Mosha

Të gjithë

Sasia

50ml

Forma

Tubet

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Lierac – Maskë purifikuese për fytyrën”

LART