- 15%

Lierac – Maskë vitaminoze për fytyrën, Eclat

2,873 Lekë

Masque Eclat

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Fytyrë
Ideale për të tërhequr konturet e fytyrës edhe përpara tualetit e për ti dhënë ndriçim të menjëhershëm lëkurës.

PËRBËRJA
•Argjilë e Verdhë : efekt detoksifikues dhe tonifikues
•Ekstrakte Lulëkuqe: hidratuese dhe kundër-rrudhave
•Ekstrakte të Portokallit të kuq : energjizues dhe detoksifikues
•Proteina të grurit: lifting
•Pigmente Soft Fokus: ndriçues.

MËNYRA E PËRDORIMIT
Aplikoni një shtresë të hollë në lëkurë të thatë, përfshirë edhe zonën përreth syve. Lëreni të thahet për një minutë dhe proçedoni me tualetin. Të përdoret 1 ose 2 herë në javë, në mëngjes dhe /ose në darkë për një trajtim bukurie të menjëhershëm.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Lierac

Linja

Maska Lierac

Mosha

Të gjithë

Sasia

50ml

Forma

Tubet

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Lierac – Maskë vitaminoze për fytyrën, Eclat”

LART