- 15%

Lierac – Maskë hidratuese për fytyrën

2,873 Lekë

Masque Confort

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Fytyrë
Ideale për të gjitha llojet e lëkurës për ti dhuruar një ndjenjë komforti të menjëhershëm dhe për ta rigjeneruar e ushqyer.
PËRBËRJA
•Argjilë Rozë: veti embëlsuese dhe hidratuese
•Ekstrakte trëndafili: ëmbelsues dhe hidratues
•Ekstrakte të lules së Qershisë: antioksidues dhe ushqyes
•Gjalpë Karité gjalpë Mangoje dhe Vaj Kajsie: hidratim dhe komfort optimal
MËNYRA E PËRDORIMIT
Aplikoni një shtresë të bollshme në lëkurë të thatë, duke shmangur zonën përreth syve.Të lihet në qetësi për 5 deri në 10 minuta, më pas pjesa e tepërt hiqet me një pecetë të hollë. Përdoreni 1 ose 2 herë në javë në funksion të nevojave të lëkurës.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Lierac

Linja

Maska Lierac

Mosha

Të gjithë

Sasia

50ml

Forma

Tubet

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Lierac – Maskë hidratuese për fytyrën”

LART