- 25%

Lierac – Make-Up Removers Duo

Original price was: 5,020 Lekë.Current price is: 3,765 Lekë.

Paketim i dyfishtë i pastruesve të dyfishtë!

Blini kremin shkumëzues dhe përfitoni locionin tonik falas.

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Lierac Krem shkumëzues, pastrues i dyfishtë

Lierac Krem Pastrues i dyfishtë është një produkt 2 në 1 që heq make up nga fytyra dhe pastron duke zbutur lëkurën.
Formula përmban përbërës aktivë të ndryshëm:

 • Një pastrues mikro magnet
 • Një mikro eksfoliues enzimatik
 • Ekstrakt zambak uji
 • Aacid hialuronik

Lëkura është e pastër dhe e freskët, gati për trajtimet e rradhës.

Përdorimi

Aplikojeni në lëkurë të thatë duke e masazhuar me gishta. Hidhini ujë, masazhojeni sërish dhe shplajeni mirë me ujë.

 

Falas! Lierac – Double Tonic Gelled Lotion

Lierac Double Tonic Gelled Lotion është një produkt 2 në 1 që përfundon proçesin e pastrimit dhe ofron një efekt rafinues të poreve për një pamje më të pastër.

Formula përmban përbërës aktivë të ndryshëm:

 • Një pastrues mikro-magnet
 • Ekstrakt lulesh euphraise me veprim adstrigjent
 • Acid Hialuronik

Rezultati: Lëkura është e pastër dhe e fresket, gati për përkujdesjen e rradhës.

 

Firma

Lierac

Lloji i lëkurës

Normale, Mikse

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Lierac – Make-Up Removers Duo”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART