Lierac – Prescription Make up korrektues për lëkura të ndjeshme dhe intolerante

(Prescription – Compact Tinted Cream)

This product is currently out of stock and unavailable.

Përshkrimi i Produktit

Një krem pudër i lehtë dhe kremoz i përshtatur për të gjithë llojet e lëkurave, edhe për ato më sensitivet që fsheh dhe rregullon parregullsitë e lëkurës. Ka në përbërjen e tij omega 3-6-9 dhe vaj avokadoje [1%].

Në dy nuanca : Rërë dhe e Artë.

PËRDORIMI
Aplikoje në mënyrë të njëtrajtshme në mëngjes në fytyrë dhe në qafë pas larjes së fytyrës.

*Hipoalergjike
*Pa paraben, pa ngjyrues, pa aromatizues.

Info. Shtesë

Firma

Lierac

Linja

Prescription

Mosha

Të gjithë

Forma

Pudër

Sasia

9g

Nuanca

E artë, Rërë

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Lierac – Prescription Make up korrektues për lëkura të ndjeshme dhe intolerante”

LART