- 15%

Lierac – Liftissime Xhel krem lifting ridensifikues për qafën dhe dekoltenë.

8,151.50 Lekë

Liftissime Neck

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Qafë & Dekolte
Trajtimi që sublimon dekoltenë
Shumë i përqëndruar në kompleksin Cell-Junction dhe acid hialuronik, ky trajtim lifting 3D tërheq lëkurën e qafës dhe lëmon dekoltenë. I pasur me lipide biomimetike ristrukturuese, tërheq dhn përforcon strukturën e lëkurës. Tekstura e tij aktive, e freskët dhe tonifikuese, lehtësisht rozë, ofron një efekt lifting të menjëhershëm.

PËRBËRJA
Një bashkim unik i përbërësve aktivë ultra efikasë të krijuar nga kozmetika e hibridizimit l inm< sinergjia më e mirë e shkencës dhe e natyrë*

 • Kompleksi Cell-Junction 3,6%: kërkesa për patenté e dorëzuar (Fragmente aktive të Iules së shafranit-Peptid vegjetal-Sfingocem mide-BT)
 • Solucion acidi hialuronik 5%
 • Agjentë tensorë vegjetalë 5%
 • Lipide biomimetike ristrukturuese 0,05%

MËNYRA E PËRDORIMIT
Aplikojeni në mëngjes dhe/ose në darkë në qolë dhe dekolte.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Lierac

Mosha

40+

Sasia

50ml

Forma

Vazo

Linja

Liftissime

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Lierac – Liftissime Xhel krem lifting ridensifikues për qafën dhe dekoltenë.”

LART