- 15%

Lierac – Lift Integral Superactivated Lift Serum Firmness Booster

8,330 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

E frymëzuar nga teknikat estetike lifting + injeksion, ky serum kombinon vetitë bimore me një efekt voluminizues lifting [ekstrakt mahogany + ekstrakt tulipani]  me një koncentrat anti rrudhë Hyalu-3, i pasuruar me peptide tonifikuese për një efekt lifting.

Një teksturë serum-xhel që përmban 2 biopolimerë natyralë për një efekt lifting të menjëhershëm.
Dinamizon konturet e fytyrës, rivendos volumin dhe korrekton rrudhat. Pas 7 ditëve përdorim, lëkura është më e tonifikuar.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni ne mengjes dhe ne darke ne fytyre dhe qafe, duke evituar zonen rreth syve.
Firma

Lierac

Linja

Lift Integral

Mosha

40+

Forma

Flakon me pompë

Sasia

30ml

Aqua/Water/Eau, Glycerin, Dimethicone, Sodium Polyacrylate, Caesalpina Spinosa Fruit Extract, Sucrose Palmitate, Phenoxyethanol, Chlorphenesin, Dimethicone Crosspolymer, Maltodextrin, Sodium Citrate, Parfum/Fragrance, Kappaphycus Alvarezii Extract, Tocopheryl Acetate, Yeast Extract, Pisum Sativum (Pea) Extract, Sodium Hyaluronate, Glyceryl Linoleate, Tetrasodium Edta, Tulipa Gesneriana Flower Extract, Citric Acid, Potassium Sorbate, Khaya Senegalensis Bark Extract, Ethylhexylglycerin.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Lierac – Lift Integral Superactivated Lift Serum Firmness Booster”

LART