- 25%

Lierac – Lift Integral Set

Original price was: 15,400 Lekë.Current price is: 11,550 Lekë.

I përshtatshëm për lëkurë normale-të thatë

*sasi e limituar

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Seti përfshin:

 • Lift Integral Sculpting Cream – E frymezuar nga teknikat estetike lifting + injeksion, ky krem dite kombinon ekstrakte bimore me efekt lifting voluminizues. Formon një film në sipërfaqen e lëkurës për një efekt lifting të menjëhershëm. Në lëkurë rivendoset volumi, rrudhat korrektohen.
 • Lift Integral serum lifting për konturin e syve – Kjo përkujdesje për sytë është e formuluar me principe aktive nga më e mira e shkencës dhe natyra. Me efekt lifting antirrudhë për konturin e syve.
Firma

Lierac

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Lierac – Lift Integral Set”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART