- 15%

Lierac – Lift Integral serum lifting për konturin e syve

5,355 Lekë

(Lift Integral Eye Lift Serum Eyes and Lids)

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Lierac Lift Integral Eye serum lifting për sytë është një përkujdesje lifting antirrudhë për konturin e syve.

Kjo përkujdesje për sytë është e formuluar me principe aktive nga më e mira e shkencës dhe natyra. Ajo përmban:

 • Ekstrakt Acajou: tërheq lëkurën duke riaktivizuar sintezën e kolagjenit XVIII
 • Ekstrakt tulipani vjollce: mbush zonat e thella në lëkurë
 • Koncentrat Hyalu-3: me veti anti-rrudhë
 • Kompleks kundër qeskave dhe rrathëve të zinj: i përbërë nga një bashkim i acacia me veprim kundër rrathëve të zinj dhe darutoside me veprim kundër qeskave.

Pa parfum

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni në zonën rreth syve në mëngjes dhe darkë.

Firma

Lierac

Linja

Lift Integral

Forma

Flakon në formë lapsi

Sasia

15ml

Aqua/Water/Eau, Glycerin, Pentylene Glycol, Pentaerythritym Tetraethylhexanoate, Ammonium Acryloyldimethyl Taurate/VP Copolymer Hexyldecanol Hexyldecyl Laurate, Squalane, Albizia Jujubrissin Bark Extract, Caesalpina Spinose Fruit Extract, Sucrose Palmitate, Phenethyl Alcohol, Phenoxyethanol, Maltodextrin, Kappaphycus Alvarezii Extract, Tocopherym Acetate Yeast Extract, Sodium Hyaluronate, Glyceryl Linoleate, Tetrasodium Edta, Pisum Sativum (Pea) Extract, Citric Acid, Butylene Glycol, Tocopherol, Sodium Citrate, Tulipa Gesneriana Flower Extract, Glycine Soja (Soybean) Oil, Potassium Sorbate, Khaya Senegalensis Bark Extract, Ethylhexylglycerin, Sodium Benzoate, Darutoside, Theobroma Cacao (Cocoa) Seed Extract.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Lierac – Lift Integral serum lifting për konturin e syve”

LART