- 15%

Lierac – Lift Integral Maskë për efekt lifting të menjëhershëm

5,355 Lekë

(Lift Integral Flash Lift Mask)

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Efekt lifting i menjëhershëm

E frymëzuar nga teknikat estetike injeksion + lifting, kjo maskë kombinon lëndët aktive bimore me efekt voluminizues lifting [esktrakt mahogany + esktrakt tulipani ] me koncentratin Hyalu-3.

Teksturë e freskët xheli, dy herë më shumë e përqëndruar në lënde aktive se kremi lifting i ditës. Tekstura është e pasuruar me polimerë bioteknologjike, për një efekt lifting dhe tonifikues të menjëhershëm, dhe pigmente perlash për një efekt “beautiful skin”.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikoni një shtresë të hollë nga maska në fytyrë të thatë, lëreni për 5-10 minuta.
Firma

Lierac

Linja

Lift Integral

Mosha

40+

Forma

Tubet

Sasia

75ml

Aqua/Water/Eau, Glycerin, Dimethicone, Sodium Polyacrylate, Caesalpinia Spinosa Fruit Extract, Sucorse Palmitate, Phenoxyethanol, Chlorphenesin, Parfum/Fragrance, Rhizobian Gum, Kappaphycus Alvarezii Extract, Tocopheryl Acetate, Yeast Extract, Sodium Hyaluronate, Glyceryl Linoleate, Tetrasodium Edta, Maltodextrin, Citric Acid, CI77019/Mica, Potassium Sorbate, Tulipa Gesneriana Flower Extract, Khaya Senegalensis Bark Extract, Ethylhexylglycerin, CO77491/Iron Oxides, CI77891/Titanium Dioxide.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Lierac – Lift Integral Maskë për efekt lifting të menjëhershëm”

LART