- 25%

Lierac – Lift Integral krem nate lifting

Original price was: 9,520 Lekë.Current price is: 7,140 Lekë.

(Lift Integral Night Restructuring Lift Cream 50ml)

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Lierac Lift Integral krem nate është një përkujdesje anti-rrudhë lifting që tonifikon konturet e fytyrës, zbut rrudhat dhe jep një efekt lifting.

Ky krem është i formuluar me përbërës aktivë nga më e mira e shkencës dhe e natyrës. Ajo përmban:

 • Ekstrakt Acajou: riaktivizon kolagjenin  XVIII, për një efekt lifting në zonat e lëshuara.
 • Ekstrakt tulipani lejla: mbush zonat e thella duke rritur sintezën e 30 proteinave kryesore të MEC
 • Koncentrati Hyalu-3: me veti anti-rrudhë
 • Xhinxher: me veprim drenues

Rezultati

Rezultati është i dukshëm pas 14 ditësh, konturet e fytyrës janë më të ngritura në mëngjes.

Përdorimi

Aplikojeni ne darke ne fytyre te paster.

Firma

Lierac

Linja

Lift Integral

Mosha

40+

Forma

Vazo

Sasia

50ml

Aqua/Water/Eau, Cetearyl Alcohol, Coco-Caprylate, Glycerin, Propanediol, Butylene Glycol, Pentaerythrityl Tetraethylhexanoate, Squalane, Hydroxyethyl Acrylate/Sodium Acryloyldimethylhexanoate, Squalane, Hydroxyethyl Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Dimethicone, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Cetearyl Glucoside, Sodium Stearoyl Glutamate, Parfum/Fragrance, Zingiber Zerumbet Extract, Dimethiconol, Sodium Benzoate, Sodium Salicylate, Sucrose Palmitate, Citric Acid, Yeast Extract, Tetrasodium Edta, Maltodextrin, Polysorbate-60, Sorbitan Isostearate, Phenoxyethanol, Pisum Sativum (Pea) Extract, Tocopheryl Acetate, Sodium Hyaluronate, Glyceryl Linoleate, Sodium Citrate, Tocopherol, Propylene Glycol, Tulipa Gesneriana Flower Extract, Glycine Soja (Soybean) Oil, Khaya Senegalensis Bark Extract, Ethylhexylglycerin, Potassium Sorbate, CI17200/Red 33, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Lierac – Lift Integral krem nate lifting”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART