- 15%

Lierac – Sensorielle Qumësht trupi

3,238.50 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Trup
Një qumësht madreperlash për një bukuri të menjëhereshme të lëkurës që, falë një kombinimi ekskluziv të vajrave vegjetalë dhe të 3 luleve të bardha, siguron një hidratim 24 orë dhe një lëkurë hyjnore.

PËRBËRJA
•Ekstrakte të luleve të bardha (Xhelsomin,Gardénia,- Camélia): antioksiduese, ristrukturuese, relaksuese
•Vaj Argani, Rrushi, Lajthie, Bajame të ëmbla 14%: veti ushqyese dhe hidratuese që zgjasin në kohë
•Pigmente madreperlash: ndriçojnë lëkurën Përmban frangranca të veçanta të Osmanto, Ambra,’Vanilje, drurë të çmuar dhe Vetiver.

MËNYRA E PËRDORIMIT
Në lëkurë të thatë, pas dushit.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Lierac

Linja

Sensorielle

Mosha

Të gjithë

Sasia

150ml

Forma

Tubet

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Lierac – Sensorielle Qumësht trupi”

LART